Biz Kimiz?

Argetek, 1999 yılında kurulmuş tekstil, kimya ve boya alanında faaliyet gösteren bir yazılım ve mühendislik firmasıdır. Yurt içi ve yurt dışı için ayrı pazarlama servisleri bulunan Argetek, gerek kendi ürettiği ürünler gerekse temsilciliğini yaptığı firmaların ürünleri için geniş bir coğrafya’ya hizmet verebilecek teknik servis yapılanmasına da sahiptir.

Argetek’in başlangıç noktası, öncelikle tekstil için renk ölçüm, kalite kontrol ve reçete hesaplama yazılımları üretimidir. Yıllardır yabancı üreticilerin cirit attığı bu alanda Argetek, ürettiği “ColorMission” yazılımları ile ilk ve tek yerli üretici konumunda olup bugün bu alandaki yabancı hakimiyetine son vermiştir. Daha sonra bu renk yazılımları deri, tekstil baskı, mobilya, beyaz eşya, plastik, gıda ürünleri ve pigment kullanan diğer bütün sektörlere uygun olarak geliştirilmiş ve bu sayede daha geniş sektörlere de çözümler sunabilir hale gelmiştir. Şu an tüm markalarda renk ölçüm cihazları ile uyumlu olarak çalışabilen bu yazılımlar, bir çok yurt dışı firma ve kuruluş tarafından resmen kabul ve akredite edilmiştir. Bu sebeple, rakipleri ile aynı kalitede hizmeti daha makul fiyatlara sunabilen Argetek, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışından her geçen gün daha da artan bir talebe cevap vermektedir.


Sağlık, Çevre, Güvenlik ve Kalite Değerlerimiz

Argetek’in baslangıç noktası, öncelikle tekstil için renk ölçüm, kalite kontrol ve reçete hesaplama yazılımları üretimidir. Yıllardır yabancı üreticilerin cirit attigi bu alanda Argetek, ürettigi “ColorMission” yazılımları ile ilk ve tek yerli üretici konumunda olup bugün bu alandaki yabancı hakimiyetine son vermiştir. Daha sonra bu renk yazılımları deri, tekstil baskı, mobilya, beyaz eşya, plastik, gıda ürünleri ve pigment kullanan diger bütün sektörlere uygun olarak geliştirilmiş ve bu sayede daha geniş sektörlere de çözümler sunabilir hale gelmistir. Şu an tüm markalarda renk ölçüm cihazları ile uyumlu olarak çalısabilen bu yazılımlar, bir çok yurt dışı firma ve kuruluş tarafindan resmen kabul ve akredite edilmistir. Bu sebeple, rakipleri ile aynı kalitede hizmeti daha makul fiyatlara sunabilen Argetek, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışından her geçen gün daha da artan bir talebe cevap vermektedir.

While dealing with sectoral solutions, which also continues to observe what is needed in the sector, Argetek has developed systems related to fully automatic chemical, salt and soda dosing automation and paint dissolving unit, which it has introduced to the market under the name "AutoMission". Then, for those who are looking for a simpler but at the same time reliable system at more reasonable prices, it has developed and added semi-automatic and barcode supported dye-chemical weighing systems, which it calls "TartMission", to its product portfolio.

Diger taraftan, fabrikanin üç ana branşında yürümekte olan işleri (idari kısım-üretim kısmı-laboratuar) takip etmek ve bilgi paylaşımını sağlayarak verimliligi artırmak amacıyla geliştirdigi “The Base” ürünü ile de fabrika yönetimi alanında da varlığını hissettirmeye başlamıştır. Bu ürün hakkında detaylı bilgi almanızı özellikle tavsiye ederiz!


Patent ve Tescillerimiz

 

BİZE ULAŞIN

 

    Argetek, founded in 1999, is a software and engineering company operating in the fields of textile, chemistry and paint.


    en_GBEnglish